Про комплекс

Житловий комплекс PRAGA

Будинок, куди хочеться повертатися!

Друга черга «Прага» - це сучасний, комфортний житловий комплекс, в якому хочеться жити і проводити час самому, з сім'єю, з друзями. Житловий комплекс розташований в тихому мальовничому куточку Деснянського району по вулиці Милославська.

Комплекс з п'яти секцій спроектований буквою «П» з внутрішнім простором площею близько 1700 м2. Внутрішній двір буде повністю закритий від непрошених гостей і машин. У дворі буде розташована велика зона для відпочинку та дитячий майданчик, обладнана спеціальним травмобезпечним покриттям для безпеки ваших дітей.

Преваги
комплексу

01. Велика зелена зона для відпочинку, ландшафтний дизайн.
02. Великий підземний паркінг, а також гостьовий паркінг на 45 машин.
03. Закрита територія, охорона 24/7
04. Концепція "Двір без машин". Великий, сучасний дитячий майданчик.

Зручна інфраструктура

Поруч з житловим комплексом «Прага» знаходиться все необхідне для комфортного життя: Дитячі садки - № 333, № 778 «Любисток», № 300. Поряд з будинком школи - № 308, 313, 306, 307. ТРК «Район», ТЦ «Милославський», «Квадрат», «Корал», кінотеатр і дитячі атракціони, ресторани, супермаркети «Сільпо», «Екомаркет», «Фора», «Comfy», «МЕТРО», аптеки, банки, салони краси.

Для приємного проведення часу на свіжому повітрі і сімейних прогулянок поруч з будинком є ​​парк Молодіжний, парк Доброволець, дитячі майданчики, спортивні майданчики. Влітку жителі району можуть відпочивати біля води, влаштовувати BBQ. Найближчі станції метро: Чернігівська, Петрівка, Дарниця.

Аптека

Дитячий садок

Ресторани

Торговый центр

Лікарня

Парк

Спортзал

Школа

Технічні характеристики

4-5 Поверхів

6 720.96 м2 Площа квартир

2,8 м Висота стель

158 Кіл-сть квартир

25 м2 Бокси для машин

5 Кількість секцій

01.Металопластикові вікна WDS - це високі теплоізоляційні показники, підвищена шумоізоляція, а жорсткий армований корпус профілю забезпечує високу міцність конструкції. Якісна збірка і кріплення всіх елементів конструкції.

02.Зовнішнє утеплення мінеральною ватою (15 см) забезпечує високий рівень теплоізоляції і звукоізоляції. Мінеральна вата пожежостійкий та екологічний матеріал.

03.Ліфт вантажопасажирський ТОВ «Завод Євроформат» класу ПРЕСТИЖ на 630 кг, вишуканий дизайн, додаткова шумоізоляція, велике дзеркало, фактура з нержавіючої сталі, які забезпечують високий комфорт.

Щоб дізнатися всі деталі про квартирах, паркінгу та офісах можна:
044 332 27 77
044 332 27 77

м. Київ, вул. Милославська, 20

Приїхати до відділу продажів

Інвестиція в нерухомість є однією з найбільш ліквідних і вигідних угод на ринку України. Якщо Ви захотіли купити квартиру в Києві, ЖК Praga House 2 стане відмінним вкладенням коштів і надійною опорою на майбутнє! Будується за передовими технологіями зведення, він поєднує в собі досвід, відповідальний підхід забудовника і якісні будівельні матеріали від кращих виробників. Тут перетинається епоха стародавнього, унікального Києва.