(044) 337-27-77

ЗМІ про нас

Назад

Фішки та інновації: конкуренція на ринку житлової нерухомості

У Києві триває зростання обсягів будівництва нового житла: в січні 2018 р до продажу пропонували квартири в 198 об'єктах, на 40 об'єктів більше, ніж в січні минулого року.

У Києві триває зростання обсягів будівництва нового житла: в січні 2018 р до продажу пропонувалися квартири в 198 об'єктах, що на 40 об'єктів більше, ніж в січні минулого року. При цьому, в найближчі 2-3 роки в столиці планується здати в експлуатацію близько 140 об'єктів житлової нерухомості.

Але крім нарощування кількості квадратних метрів, набагато важливіше якісні зміни на ринку. Глобальним трендом фахівці називають посилення конкуренції між забудовниками в частині продуманої концепції об'єкта і наявності додаткових вигод для споживачів. Забудовники прагнуть створити максимальну додаткову цінність квадратного метра, за рахунок наявності різноманітних "фішок", які відрізняють даний об'єкт від інших, в бік підвищення комфорту проживання.

Візьмемо, наприклад, Деснянський район, який лідирує за кількістю жителів (400 тис. Чоловік). Інфраструктура району активно розвивається, тут з'являються нові ЖК комфорт-класу, які раніше не характерні для Троєщини. Свіжий приклад - ЖК "Прага-2", де нещодавно стартував продаж другої черги. У цьому житловому комплексі впроваджують цілий ряд інновацій.

ЖК "Прага-2" будується за принципом "двір без машин". Комплекс з трьох секцій спроектований буквою "П" з внутрішнім простором площею близько 1700 м². У дворі не буде ніяких автомобілів, шуму і вихлопних газів від них - тільки дитячі майданчики та зелені зони. Але жителі завжди зможуть під'їхати прямо до свого під'їзду для висадки пасажирів або вивантаження речей - адже навколо будинку запланована дорога, яка підходить до кожної секції. Також тут заплановано підземний 2-рівневий паркінг на нижніх поверхах комплексу, де автомобілю буде забезпечена цілодобова безпеку.

До речі, про безпеку - без неї сьогодні неможливо вважати об'єкт якісним. Наприклад, жителі ЖК "Прага 2" будуть відчувати себе спокійно і комфортно, завдяки закритій території, цілодобової охорони і системі відеоспостереження по периметру.

До родзинок даного ЖК можна віднести квартири з відкритими терасами на верхніх поверхах, звідки відкривається чудовий вид. Площа терас становить від 56 до 90 м², що цілком достатньо для прийому гостей і повноцінного відпочинку. Влітку тут можна встановити гойдалки, рослини у вазонах і барбекю, а взимку створити новорічний казковий парк з ілюмінацією.

Але мабуть найцікавішим рішенням є вхідна група. При вході в кожен під'їзд передбачені криті арки, де будуть встановлені поштові скриньки та лавочки. Тому в будь-яку погоду тут буде зручно вивантажити речі або продукти. Відсутність сходинок полегшить життя батькам з дітьми і літнім людям, а на 1 поверсі передбачено спеціальне приміщення для зберігання дитячих колясок, велосипедів і санок. Така турбота про зручність майбутніх мешканців ЖК приємно дивує.

Додайте до всього сказаного привабливу архітектуру будівлі з великою площею скління і панорамними вікнами, якісні матеріали та сучасні технології будівництва - і стає зрозуміло, чому такі комплекси як "Прага-2" користуються популярністю у споживачів, які почали підходити до покупки житла набагато більш комплексно і виважено.

Джерело: https://ru.tsn.ua/groshi/fishki-i-innovacii-konkurenciya-na-rynke-zhiloy-nedvizhimosti-1138854.html

Інші новини

Хід будівництва 25.09.2020

Шановні інвестори, з радістю продовжуємо ділитися з вами новинами про хід будівництва:...

Хід будівництва 22.10.2020

Шановні інвестори, з радістю продовжуємо ділитися з Вами новинами про хід будівництва:...

Хід будівництва 19.08.2020

Шановні інвестори, з радістю продовжуємо ділитися з Вами новинами про хід будівництва:...

Хід будівництва 22.07.2020

Шановні інвестори, з радістю продовжуємо ділитися з Вами новинами про хід будівництва:...

Хід будівництва 25.08.2021

Шановні інвестори, з радістю продовжуємо ділитися з Вами новинами про хід будівництва!...

Хід будівництва 23.11.2020

Шановні інвестори, з радістю продовжуємо ділитися з Вами новинами про хід будівництва:...