Забудовник гарант житло буд

Логотип забудовника Гарант Житло Буд

Компанія забудовник ТОВ Гарант Житло Буд по-новому підходить до якості будівництва і клієнтського сервісу.

Наша місія - дати можливість молодим сім'ям та всім бажаючим придбати власне якісне житло за комфортною ціною, за високими стандартами і в стислі терміни.

Наш колектив - це сплав досвіду та інновацій, креативу з класикою, наполегливості і витримки, об'єднаних єдиною філософією і метою.

Реалізовані проекти

Візуалізація проекту Клубный дом Praga

Клубний будинок Praga

Наша мета, щоб у кожного побудованого нами будинку було своє обличчя, цікава концепція, ми прагнемо уникнути архітектурної однотипності в будівництві будинків. Саме таким проектом стала успішно реалізована перша черга "Прага", з терасою на даху для відпочинку мешканців, атріумом і закритою територією з відеоспостереженням.

Документи Клубного будинку Praga

Візуалізація проекту Praga

Житловий комплекс Praga

На сьогодні пріоритетне завдання компанії Гарант Житло Буд - зміцнити позиції в галузі житлового будівництва та інвестування в нерухомість. Реалізуючи другу чергу ЖК Прага, ми пропонуємо Вам новий рівень життя на Троєщині.

Щоб дізнатися всі деталі про квартирах, паркінгу та офісах можна:
044 332 27 77 044 332 27 77

м. Київ, вул. Милославська, 20

Приїхати до відділу продажів

Інвестиція в нерухомість є однією з найбільш ліквідних і вигідних угод на ринку України. Якщо Ви захотіли купити квартиру в Києві, ЖК Praga House 2 стане відмінним вкладенням коштів і надійною опорою на майбутнє! Будується за передовими технологіями зведення, він поєднує в собі досвід, відповідальний підхід забудовника і якісні будівельні матеріали від кращих виробників. Тут перетинається епоха стародавнього, унікального Києва.