(044) 332-27-77

Хід будівництва

Назад

На Троєщині будують ЖК за принципом «двір без машин»

В останні роки, обсяги будівництва нового житла в Києві ростуть: якщо в січні 2017 р пропонувалися до продажу квартири в 158 об'єктах, то в січні 2018 р таких об'єктів стало 198. До кінця поточного року планується здати в експлуатацію більше 100 об'єктів, а до кінця 2019 року або пізніше - ще близько 40.
Самим недооціненим забудовниками районом Києва вважається Деснянський, хоча він є лідером за кількістю жителів - тут зареєстровано майже 400 тис. Осіб. Інфраструктура Деснянського району, а саме Троєщини, активно розвивається, тут з'являються дуже затишні, сучасні будинки комфорт класу. Наприклад, унікальний для Троєщини проект ЖК Прага - 4-поверховий клубний будинок. Багато, хто виріс і живе в цьому районі, вважають за краще залишатися поруч зі своїми рідними, друзями, але як при цьому поліпшити свої житлові умови і не помилитися при виборі квартири?
При виборі нерухомості ми радимо взяти до уваги 4 ключові чинники: місце розташування, ціну за квадратний метр, якість будівництва і надійність забудовника. Важливо розуміти, що всі ці фактори взаємопов'язані. Про місцезнаходження і вартості сказано вже багато, а ось що таке «якість будівництва» спробуємо розібратися на прикладі нового ЖК «Прага 2» на Троєщині, де недавно стартував продаж 2 черги.
Важливий критерій - якість будівельних матеріалів. Наприклад, в ЖК «Прага 2» технологія будівництва монолітно-каркасна, що забезпечує не тільки надійність, але і широкі можливості перепланування приміщень. Стіни з газоблоку, утеплення мінеральною ватою і енергозберігаючі вікна виділяють проект на тлі типових для Троєщини панельних будинків, побудованих заради кількості «квадратів», а не комфорту проживання. До речі, в згаданому ЖК досить велика площа скління і передбачені панорамні вікна.
Але існують багато інших чинників комфорту. Так, в ЖК «Прага 2» планується до 5 квартир на поверсі, а вхідна група приємно дивує, адже тут реально подумали про зручність для мешканців. На 1 поверсі передбачено спеціальне приміщення для зберігання дитячих колясок, велосипедів і санок.
У ЖК «Прага 2» впроваджують прогресивний для України принцип «двір без машин». Комплекс з п'яти секцій спроектований буквою «П», з внутрішнім простором площею близько 1700 м². У дворі будуть тільки дитячі майданчики та зелені зони, ніяких автомобілів, шуму і вихлопних газів від них. Одночасно навколо будинку запланована дорога, яка підходить до кожної секції: жителі завжди можуть під'їхати прямо до під'їзду для висадки пасажирів або розвантаження будь-яких речей, припаркуватися вздовж кругової дороги. А критий паркінг на нижніх поверхах комплексу забезпечить цілодобову безпеку автомобілю.
Якість об'єкта неможливо без такого фактора як безпеку. Закрита територія, цілодобова охорона, система відеоспостереження по периметру дозволять жителям ЖК «Прага 2» відчувати себе спокійно і комфортно.
З урахуванням сказаного, не дивно, що частка новобудов комфорт-класу в Києві зростає, що свідчить про зміни підходу до стандартів житла як з боку забудовників, так і з боку споживачів, які тепер підходять до придбання квартир комплексно. А спеціальні умови покупки від забудовника - наприклад проста розстрочка - допомагають зробити свою мрію про комфортне життя реальністю.

Інші новини

Хід будівництва 10.08.2019

Продовжуємо активно проводити монолітні роботи: - в'язка арматури і бетонування вертикаль 2...

Хід будівництва на 15.05.2019

Повідомляємо, що по 2 секціям тривають активні роботи: залиті вертикаль -1 поверху...

Хід будівництва 28.01.2020

Шановні інвестора, з радістю продовжуємо ділитися з Вами новинами про хід будівництва:...

Хід будівництва: березень 2020

Шановні інвестори, з радістю продовжуємо ділитися з Вами новинами про хід будівництва:...

Хід будівництва 12.09.19

Активно проводяться монолітні роботи по 1 і 2 секції: - залита плита...

На Троєщині будують ЖК за принципом «двір без машин»

В останні роки, обсяги будівництва нового житла в Києві ростуть: якщо в...